Paintball

Paintball to fantastyczna gra zespołowa, w której drużyny ze sobą rywalizują i eliminuja przeciwników trafiając w nich markerem. To niemal element obowiązkowy każdej imprezy firmowej, wieczoru kawalerskiego czy wyjścia z przyjaciółmi.
Wyposażeni jesteśmy w:
Proponujemy wiele scenariuszy gier, które zapewnią świetną zabawę!

Gry terenowe

Fantastyczną formą rozrywki są gry terenowe. Oferujemy między innymi grę terenową Adventure Orient w lasach spalskich. Istota tej gry polega na znalezieniu wszystkich punktów kontrolnych wyznaczonych w terenie. Pomoże w tym Państwu specjalne wydanie mapy Spalskiego Parku Krajobrazowego, gdzie zaznaczone zostały owe punkty.
A także geocaching, który polega na odnajdywaniu ,,skarbów’’ ukrytych przez innych uczestników. Skarby, które są poszukiwane to odpowiednio zabezpieczone skrzynki, w których znajdują się drobne upominki, a także dziennik, w którym kolejni znalazcy odnotowują swoje odkrycia.

Catering

Na każdej imprezie czy to firmowej czy ze znajomymi nie może zabraknąć doskonałego jedzenia. Dlatego też oferujemy Państwu catering, który zostanie dostosowany do Państwa potrzeb. Gwarantujemy doskonały smak i dopieszczenie kubków smakowych.

Nasz sprzęt kajakowy

Zajmujemy się również wypożyczaniem sprzętu kajakowego. Nasz sprzęt wymieniany jest systematycznie co 2-3 lata. W ofercie naszej znajdą Państwo także canoe oraz SUP.

Pływamy na kajakach polietylenowych takich jak: