Willa Amber Zakościele
WILLA AMBER położona w Zakościelu k. Inowłodza nad samym brzegiem rzeki Pilicy.

Pokoje

Willa Amber to obiekt, który znajduje się w miejscowości Zakościele nieopodal Inowłodza. W naszym obiekcie znajdą Państwo 32 miejsca całoroczne, w tym pokoje, które wyposażone zostały w lodówkę oraz telewizor, a także prywatną łazienkę. Oprócz tego, do dyspozycji gości został oddany aneks kuchenny wyposażony w kuchenkę, lodówkę, a także niezbędne naczynia.
Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Otoczenie obiektu

Obiekt Willa Amber znajduje się w niezwykłych okolicznościach przyrody nad samym brzegiem rzeki Pilicy. Każdy pokój został wyposażony w balkon, który pozwala codziennie rano cieszyć się okoliczną przyrodą.
W Wili Amber znajduje się altanka, a także taras widokowy. Co więcej obiekt dysponuje sprzętem do grillowania.

Sauna​

W naszym obiekcie znajdą Państwo saunę, która doskonale sprawdzi się po dniu spędzonym na spływie kajakowym czy wycieczce rowerowej. To doskonały pomysł na relaks, a także oczyszczenie organizmu z toksyn czy wzmocnienie odporności.
Previous slide
Next slide

Okoliczne atrakcje

Zachęcamy państwa do skorzystania ze spływów kajakowych, a także do wycieczek rowerowych. Niedalekiej okolicy Willi Amber znajdują się piękne szlaki rowerowe, które są oznakowane, bezpieczne, ale przede wszystkim wolne od zgiełku i hałasu.