Nasz sprzęt kajakowy
Od 2007 roku pływamy na najlepszych kajakach polietylenowych angielskiej firmy Vista Perception. A także Horizon Perception, Expression 14/15 oraz Carolina 12/14. Nasz sprzęt wymieniany jest średnio co 2 – 3 lata. Dbamy w ten sposób o bezpieczeństwo, jak i komfort spływu naszych podopiecznych. W naszej ofercie znajdą także Państwo canoe oraz SUP.

Kajki 3 os.

Oferujemy kajaki 3-osobowe, które są doskonałe dla trzech osób dorosłych. Wyposażone zostały między innymi w dwa luki bagażowe, rączki do przenoszenia kajaka czy regulowane podnóżki. To doskonałe i komfortowe kajaki przeznaczone dla trzech osób.

Kajaki 2 os.

Dla par, przyjaciół czy znajomych świetnie sprawdzą się również kajaki dwuosobowe, które są przede wszystkim stabilne, bezpieczne, ale również przestronne. Nasze kajaki 2-osobowe charakteryzują się niezwykłą zwrotnością, a także łatwością w prowadzeniu.

Kajaki 1 os.

Dla osób ceniących spływy w pojedynkę oferujemy w naszej wypożyczalni kajaki 1 osobowe. Są to kajaki komfortowe w użytkowaniu, które są bardzo pakowne. Wyposażone zostały w regulowane oparcie, ale również regulowane podnóżki. Kajaki 1 osobowe dostępne w naszej wypożyczalni radzą sobie świetnie na naszych rzekach.

Canoe

W naszej ofercie znajdą Państwo również canoe, czyli kanadyjki, które gwarantują dużą wyporność, a także dużą ładowność. Warto jednak podkreślić, że pływanie canoe nieco różni się od tradycyjnej techniki wiosłowania, bowiem wykorzystuje się tutaj pagaje.

Pontony

Dla osób poszukujących nieco innych wrażeń, polecamy wypożyczalnię pontonów oferowaną przez Amber Travel. To przede wszystkim niezapomniana rozrywka, w której jest sporo adrenaliny. Dbamy jednak o bezpieczeństwo podróżujących i gwarantujemy pontony najwyższej jakości.

SUP

Doskonałym pomysłem na aktywne spędzenie dnia będzie wypożyczenie desek SUP. To deski, które nie są wyposażone w żagle. Są one napędzane jedynie wiosłem, dzięki czemu, możemy na nich pływać niezależnie od warunków atmosferycznych. Z pewnością znajdą się miłośnicy tej formy spędzania czasu, dlatego też w naszej ofercie znajdą Państwo deski SUP.